Home PageTím dizajnové dekorácie

Tím Dizajnové dekorácie

  • Facebook
  • Google Plus
  • Email
  • Print

Vítame Vás na našich stránkach Dizajnové dekorácie

.DiD

Naša spoločnosť bola založená v roku 2009. V našom internetovom obchode Vám ponúkame dizajnové bytové a záhradné dekorácie a doplnky, ktoré vynikajú svojim štýlom, dizajnom a nadčasovosťou nad ostatnými. Bude pre nás potešením, ak sa produkty stanú výnimočným a neopakovateľným dizajnovým skvostom Vášho domova alebo jedinečným darčekom pre vašich blízkych, priateľov a známych.

Ponuku výrobkov neustále aktualizujeme a rozširujeme o novinky. Kedže si želáme, aby bol Váš domov skutočne dokonalý prinášame rady, tipy, v ktorom nájdete nové trendy z oblasti bytového dizajnu a aranžovania, ako aj odkazy, rady a skúsenosti od čitateľov.

Vaša absolútna spokojnosť je našim prvoradým cieľom. Tomu zodpovedá aj servis, ktorý poskytujeme. Všetky objednávky vybavujeme priebežne, bez zbytočného odkladu, pričom zvláštnu pozornosť venujeme baleniu, aby tovar dorazil do Vašich rúk bezpečne.

Radi sa poradíte, pochválite, radi zdieľate, komentujete, či odporúčate? Aj to Vám umožníme! Napíšte o nás vašich známym a priateľom. Priamo na karte každého produktu cez tlačítka sociálnych sietí alebo na našej facebookovej stránke. Chceme sa neustále zlepšovať a skvalitňovať naše služby. Preto budeme veľmi radi, ak nám aj Vy napíšete svoje rady a tipy cez kontaktný formulár alebo na emailovú adresu info@dizajnovedekoracie.sk.

nfo@dizajnovedekoracie.sk.

Ešte raz…

                        Vitajte na našich stránkach a želáme Vám príjemné nakupovanie.

                                                                                    Tím Dizajnové dekorácie.