• Facebook
  • Google Plus
  • Email
  • Print

Farebným hitom tohto roku je jednoznačne šedá a jej odtiene.

Šedá je univerzálna a vynikajúco kombinovateľná. V dnešnej trendovej inšpirácii nebudeme šedú kombinovať s inými farbami. Ostaneme verní šedej a kombinovať ju budeme so vzormi!

Šedá farba sama o sebe pôsobí veľmi upokojujúco, nie je to farba ktorá nabudí vaše zmysly, preto je spálňa ideálna pre jej využitie. Nemusíte sa však báť, že použitím šedej sa stane z vašej spálne nudné miesto. Práve naopak. Šedú farbu prebudíte, ak ju skombinujete s plnými vzormi. Na posteľ použite bielu plachtu, vzorovanú prikrývku a vankúše rôznych veľkostí samozrejme v odtieňoch šedej. Vzory použite rôzne a tým dáte svojej spálni šmrnc hravosti a nevšednosti. Jednotiacim prvkom bude šedá.

Foto: steinmart.com

Foto: steinmart.com

Keďže posteľ je plná vzorov a odtieňov šedej, odporúčame pred posteľ umiestniť „huňatý“ biely koberec. Zabezpečíme tak, že celý dizajn postele lepšie vynikne a nezmení sa na chaos.

Foto: steinmart.com

Foto: steinmart.com

Rodina C_4216Interiér spálne Rodina-A_4205.jpgdoplňte dekoráciami. Inšpiráciou vám môžu byť napríklad sošky anjelskej rodiny. Umiestnite ich na komodu alebo na okno, tak aby ste na nich mali výhľad keď sa ráno prebúdzate. Po pravej i ľavej strane umiestnite vaše rodinné fotografie. Od prvého momentu ako vstanete, tak budete mať pred očami symboliku vašej šťastnej rodiny.

A na záver – kvetinová výzdoba. Odporúčame využiť netradičné biele plechové kvetináče s krásnou patinou. Umiestnime do nich črepníkové kvety, napríklad fialky, kvitnúce na bielo.

Garden-3-dielny-kvetinac_4056.jpg

Určite však nič nepokazíte ani podčiarknutím celého konceptu šedá + vzory použitím vázy alebo žardinky s pekným reliéfom.

Relief ruza zardinkaRelief-ruza-vaza.jpg

[Hodnotení:1    Priemer:4/5]

Napíšte komentár