• Facebook
  • Google Plus
  • Email
  • Print

Jedálenská časť v slovenských domácnostiach je vo väčšine prípadov jednotvárna.

Veď stačí zájsť do predajne nábytku a vybrať si jedálenskú zostavu – stôl a stoličky, ktoré spolu dokonale ladia. Spočiatku sa vám to môže páčiť, ale časom to bude nuda. Keďže stoličky sa používajú a tým pádom aj opotrebúvajú viac ako stôl, nový vietor do vašej jedálne vnesú nové stoličky. A chcete zmenu, tak sa nebojte siahnuť aj po niečom novom.

Fofo: houseofjadeinteriorsblog.com

Fofo: houseofjadeinteriorsblog.com

Vyskúšajte skombinovať okrúhly jedálenský stôl so zaoblenou pohovkou. Pohovka prinesie k vášmu stolu mäkkosť, pohodlie a pohodu, ktoré k rodinnému obedu či večeri neodmysliteľne patria. Pohovku doplníme stoličkami s čalúneným sedadlom. Stôl nám poskytne dokonalý priestor pre veľkú vázu s kvetmi alebo aranžmánom, ako napríklad Žena váza s kyticou ruží, či Olla váza, ktorú počas stolovania môžme vymeniť za menej priestrannú vázičku s jedným kvietkom, ktorú predstavuje Wind váza a Magnólia, Ull váza a Cesnak malý alebo Pireus váza a Chryzantéma. Výsledný dizajn má na míle ďaleko od nudnej jedálne.

Zena-vaza

Olla-vaza.jpg

Ruza_3-44-altWind-vaza.jpg

 

Ull-vaza.jpgPireus-vaza.jpg

Magnólia_3-42SCesnak-maly_1001W.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fofo: houseofjadeinteriorsblog.com

Fofo: houseofjadeinteriorsblog.com

Nesmierne šik kombináciou je aj drevený jedálenský stôl a biele plastové stoličky. Kombinácia dreva a bieleho plastu je v sebe spája tradíciu v dreve a moderný čistý dizajn plastu reprezentujú stoličky.

Nižšie prinášame niekoľko nápadov na kombinácie

Foto: wayfair.com

Foto: wayfair.com

[Hodnotení:4    Priemer:1.8/5]

Napíšte komentár