• Facebook
  • Google Plus
  • Email
  • Print

Zima klope na dvere, december sa nezadržateľne blíži.

Cez víkend nezabudnite zapáliť prvú adventnú sviečku, ktorá rozžiari Váš domov, a zároveň tak privítate nadchádzajúce čaro Vianoc. Vyhnite sa predvianočnému zhonu a v našom e-shope si vyberte z ponuky svietnikov.

Pre zaneprázdnených tu máme svietnik Strom, ktorý je kombináciou prútia a kovu. Svojou jednoduchosťou a čistou líniou v tvare stromu evokuje príjemné chvíle strávené v rodinnom kruhu pri vianočnom stromčeku. Môžete ho položiť kamkoľvek, napríklad na stred stola pri nedeľňajšom obede. Stačí už len zapáliť sviečku.

Svietnik Strom

Pre zručnejších ponúkame Adventný svietnik s kovovou konštrukciu, ktorý môžete vďaka jeho tvaru dotvoriť podľa vlastných predstáv. Nechajte sa inšpirovať dnešnými radami:

1. Do vnútra konštrukcie naukladajte narezané konáriky z „brezy“ ktorá je veľmi dekoratívna vďaka svojej bielej kôre s priečne sa olupujúcou borkou. Po vonkajšom obvode stačí už len omotať dekoratívnu stuhu s vianočným motívom. Deti určite poteší stuha s motívom snehuliakov a tak celý aranžmán bude pôsobiť veselo a vtipne.

2. Na druhé prevedenie budeme potrebovať florex, narezené vetvičky z ihličnatých stromov, taviacu pištoľ a drobné vianočné ozdoby. Poďme na to: florex nakrájame na menšie kúsky, aby sme ho pohodlne vložili do vnútra svietnika. Z koncov narezaných vetvičiek odstránime ihličie a začneme ich napichávať po obvode od spodu, smerom nahor. Dbáme na to, aby sme vetvičkami schovali celý florex. Taviacou pištoľou pripevníme drobné vianočné gule, či zvončeky, ktoré rovnomerne rozložíme po svietniku. Keďže svietnik má na sviečky pevne zabudované mištičky, nemusíme sa tak obávať pretekajúceho vosku. Veríme, že Vás dnešné rady inšpirovali a prajeme príjemné aranžovanie.

Adventný svietnik

[Hodnotení:1    Priemer:4/5]

Napíšte komentár